صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

1200 عدد مواد ضدعفونی کننده به بیمارستانها اهدا شد

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: 1200 عدد مواد ضدعفونی کننده دست توسط شرکت کیمیاگران عرصه سلامت دزفول به پرسنل بیمارستان های دزفول و شوش اهدا گردید.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت:شرکت کیمیاگران عرصه سلامت دزفول در یک اقدام خیرخواهانه به پرسنل بیمارستان های بزرگ دزفول و نظام مافی شوش مایع ضدعفونی کننده دست اهداء نمودند.

 

مهندس زمانی راد افزود: از این 1200 عدد مایع ضدعفونی کننده 900 عدد به پرسنل بیمارستان دزفول و 300 عدد به پرسنل بیمارستان شوش تعلق گرفت.

 

وی ادامه داد: میزان هزینه این اهدایی در حدود 250 میلیون ریال می باشد که توسط این شرکت و با همکاری معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول صورت گرفته است.

 

وی افزود: در آینده نزدیک برای پرسنل بیمارستان کارون گتوند این هدایا از طرف شرکت در نظر گرفته می شود.

 

یادآور می شود این شرکت از زمان شیوع کروناویروس خط تولید خود را از مایع شوینده به تولید مواد ضدعفونی کننده زیر نظر مستقیم معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول تغییر داده است.

 

این اهدایا توسط نماینده شرکت در روز دوشنبه هشتم اردیبهشت 99 با حضور دکتر سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه به دکتر بختیاری رئیس بیمارستان بزرگ دزفول تقدیم گردید.
١٣:٤٦ - 1399/02/08    /    شماره : ١٠٠٢٤    /    تعداد نمایش : ١٣٢خروج