چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

دندانپزشکان برای مقابله با کرونا دست بکار شدند

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: 140 دست لباس مقابله با ویروس کرونا توسط جامعه دندانپزشکان شمال خوزستان به پرسنل بیمارستان مرکز کرونای دانشگاه دزفول اهدا شد.

 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت: جامعه دندانپزشکان شمال استان خوزستان از قافله خیرین سلامت عقب نمانده و در یک اقدام خیرخواهانه برای محافظت کادر درمان و پزشکان بخش کرونایی بیمارستان بزرگ دزفول 140 دست لباس کامل ایزوله اهداء نمودند.

 

مهندس زمانی راد افزود:میزان هزینه این هدایا بیش از 70 میلیون ریال می باشد که توسط جامعه دندانپزشکان شمال استان خوزستان تهیه و توزیع گردید.

 

یادآور می شود تاکنون کمکهای زیادی از طرف خیرین حوزه سلامت،پزشکان متعهد و سایر اقشار جامعه در راه مبارزه با ویروس منحوس کرونا به دانشگاه علوم پزشکی دزفول اهدا شده است که جا دارد به احترام و تکریم اقدامات خداپسندانه این عزیزان، سر تعظیم فرود آورد.

 

این اهدایا توسط دکتر پیامی رئیس و نماینده جامعه دندانپزشکان شمال استان خوزستان در روز دوشنبه هشتم اردیبهشت 99 با حضور دکتر سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول به دکتر بختیاری رئیس بیمارستان بزرگ دزفول تقدیم گردید.
١١:٠٠ - سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١٠٠٣١    /    تعداد نمایش : ٣٥٣خروج