صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در کمیته فنی بررسی صنایع غذائی :

برنامه کشوری PMS ، جهت بررسی محصولات غذائی و بهداشتی در حال انجام است

 

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت : برنامه کشوری PMS ، جهت بررسی و آنالیز محصولات غذائی و بهداشتی سطح بازار مصرف در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در حال انجام است.

 

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو ،داود سلمان پور، در کمیته فنی بررسی صنایع غذائی اظهار داشت : برنامه کشوری PMS ، جهت بررسی و آنالیز محصولات غذائی و بهداشتی سطح بازار مصرف توسط کارشناسان این معاونت بصورت علمی نمونه برداری و با انجام آزمایشهای مشخص ،از سال جاری شروع شده است و تا سال آینده بصورت پیوسته در شهرهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام می شود.

 

دکتر سلمان پور افزود : هدف از برگزاری کمیته فنی ، تسریع در فرآیند تولید محصولات سلامت محور و ایمنی مواد غذائی تولیدی بر اساس دستورالعملهای سازمان غذا و دارو می باشد و همچنین مسائل قانونی و درخواستهای کارخانجات صنایع غذائی و بهداشتی مورد بررسی قرار می گیرد و در خصوص مشکلات و تخلفات احتمالی آنها تصمیم گیری لازم اتخاذ می شود .

 

کمیته فنی بررسی صنایع غذائی در روز یکشنبه 5 دیماه با حضور معاونت غذا و دارو ، مدیر غذا ،مدیر آزمایشگاه،کارشناسان مرتبط این معاونت و دکتر رومیانی از اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید چمران اهواز در اتاق معاونت غذا و دارو برگزار شد .

 


 


٠٨:٤٩ - 1395/10/13    /    شماره : ٥٥١١    /    تعداد نمایش : ٢٣٠خروج