صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول :

اولین نشست مجازی معاونان غذا و داروی سراسر کشور برگزار شد

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: برای اولین بار جلسه معاونان غذا و دارو دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با حضور رئیس سازمان غذا و دارو بصورت مجازی برگزار شد.

به نقل از گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ،داود سلمان پور،اظهار داشت: برای اولین بار جلسه معاونان غذا و داروی تمامی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در فضای مجازی برگزار می شود .موضوع این جلسه بررسی مشکلات برنامه عملیاتی در سال 95 و پیشنهادات مؤثر در راستای بهبود فرآیندهای برنامه عملیاتی برای سال جاری ارائه گردید و همچنین برنامه عملیاتی سال 96 بعنوان نقشه راه آینده تفسیر گردید.

در پایان دکتر سلمان پور افزود : معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول بهترین امتیاز و نمره در خصوص اجرای برنامه عملیاتی سال 95 را اتخاذ نموده است و امید است با رفع برخی از مشکلات به همه اهداف نهائی برای اجرای هر چه بهتر برنامه عملیاتی 96 نائل آئیم.

این ویدیو کنفرانس با ریاست دکتر دیناروند معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو کشور و با حضور مهندس موهبتی معاونت برنامه ریزی،هماهنگی و حقوقی امور مجلس شورای اسلامی و تمامی معاونان غذا و دارو و مدیران پایش در روز شنبه 20 خردادماه برگزار شد و این جلسه در حدود 2 ساعت بطول انجامید.


٢١:٤٣ - 1396/03/25    /    شماره : ٥٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٥خروج