صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول :

روابط عمومی معاونت غذا و دارو رتبه سوم کشور را کسب کرد

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: واحد روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در اولین سالروز تولدش از میان دانشگاههای سطح سه کشور توانست رتبه سوم کشوری را کسب نماید.

به نقل از گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو ،داود سلمان پور،اظهار داشت : بر اساس خودارزیابی عملکرد سال 95 اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان غذا و دارو وزارت بهداشت و درمان در میان تمامی دانشگاههای سطح سه کشور،واحد روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول توانست رتبه سوم را کسب نماید.

دکتر سلمان پور ضمن تبریک این موفقیت افزود : واحد روابط عمومی این معاونت از اول سال 95 فعالیت خود را آغاز نموده است و انعکاس اخبار معاونت در سایتهای دانشگاه و سازمان غذا و دارو،طراحی پوسترها و بروشورهای آموزشی،گوشه ای از خدمات و فعالیتهای این واحد نوپا می باشد که در یکمین سالروز تولد خود توانست از میان 13 دانشگاه علوم پزشکی سطح سه کشور در سال 95 رتبه سوم را کسب نماید.

 وی در پایان از زحمات و تلاش بی دریغ مهندس مسعود زمانی راد مسئول روابط عمومی این معاونت که همزمان مسئولیت واحد فناوری اطلاعات (IT) این معاونت را نیز برعهده دارد تقدیر و تشکر نمود. لازم بذکر است ایشان سمتهای مشابه در معاونت درمان عهده دار می باشند.

 ١٣:١٥ - 1396/05/15    /    شماره : ٦١٣٥    /    تعداد نمایش : ٦٥٠خروج