صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

کارشناس مسئول نظارت بر داروخانه ها و شرکت های توزیع دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

سمینار آشنائی با برچسب اصالت کالا برای پزشکان نظامی برگزار شد

 

کارشناس مسئول نظارت بر داروخانه ها و شرکت های توزیع دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: سمینار یکروزه آشنائی با برچسب اصالت کالا برای گروه پزشکی بیمارستان پایگاه چهارم شکاری دزفول برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی معاونت غذا و دارو،الناز بهروز،اظهار داشت: این سمینار با هدف ارتقای سطح آگاهی پرسنل درمان در خصوص عوارض و پیامدهای محصولات داروئی وارداتی و محصولات آرایشی بهداشتی غیر مجاز و قاچاق برگزار شد.

وی افزود :کادر پزشکی بعنوان یک قشر آگاه و تحصیل کرده باید راههای تشخیص دارو، مکمل و فرآورده های آرایشی بهداشتی وارداتی اصل از تقلب و قاچاق را بشناسند.به همین دلیل علاوه بر شناخت محصولات از شکل ظاهری آنها باید شناسه مخفی روی برچسب های محصولات که بعنوان کد اصالت کالا محسوب می شود را از طریق سامانه TTAC و یا سامانه پیام کوتاه 20008822 ارسال و نتیجه را دریافت نمود.

این کارگاه آموزشی با همت مدیریت داروئی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در روز سه شنبه هفتم آذر ماه سال جاری در جمع پزشکان بیمارستان پایگاه چهارم شکاری دزفول برگزار شد.مدرس این دوره آموزشی دکتر الناز بهروز کارشناس داروئی معاونت غذا و دارو بود.


١٤:٢٣ - 1396/09/13    /    شماره : ٦٦٠١    /    تعداد نمایش : ٤١٧خروج