صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

کلاس آموزشی برای مدیران فروشگاه های بزرگ برگزار شد

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: کلاس آموزشی جهت تشخیص کالاهای سلامت محور مرغوب از کالاهای قاچاق و نامرغوب برای مدیران فروشگاه های بزرگ شهرستان دزفول برگزار شد.

به گزارش  روابط عمومی معاونت غذا و دارو،داود سلمانپور،اظهار داشت:این نشست در راستای حفظ امنیت کالاهای سلامت محور از جمله مواد آشامیدنی و خوارکی و همچنین فرآورده های آرایشی و بهداشتی برگزار شده است.

دکتر سلمان پور تأکید کرد: قاچاق کالاهای سلامت محور و همچنین کالاهای تقلبی در بازار تأثیرات زیان آور بر سلامت عمومی و ایجاد بیماری های مزمن و آسیب های اقتصادی به تولیدات داخل دارد.

وی افزود:برای حفظ و رسیدن به جامعه ای سالم نیازمند همکاری بین بخشی دستگاهها و فروشگاههایی که بصورت میدانی محصولات مختلفی را عرضه می کنند ضروری می باشد.

در این جلسه سامانه اصالت محصول ( TTAC ) جهت شناسایی کالاهای اصل از کالاهای قاچاق و نامرغوب توسط غلامرضا مهشاد مدیر غذا ،محصولات آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول آموزش داده شد.

در پایان از تلاش های مدیران هایپرمارکتها و فروشگاههای بزرگ جهت ارائه محصولات با کیفیت و همچنین بکارگیری و اشتغال زائی برای نیروهای جوان تقدیر و تشکر کرد و در ادامه به پرسش های آنها پاسخ داده شد.  

این جلسه آموزشی برای مدیران هایپرمارکتها و فروشگاههای بزرگ شهرستان دزفول،با حضور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول،معاون اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان دزفول در روز یکشنبه 17 دیماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار شد.

 ٠٩:٢٣ - 1396/10/24    /    شماره : ٦٧٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٠خروج