صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در کمیته فنی صدور پروانه ها:

مجوز پروانه ساخت 4 کارخانه صادر شد

 

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: برای سه کارخانه بهداشتی و یک کارخانه مواد غذائی، مجوز پروانه ساخت صادر گردید.

به گزارش  روابط عمومی معاونت غذا و دارو،داود سلمانپور،در خصوص مصوبات کمیته فنی صدور پروانه های کارخانجات موادخوارکی،آرایشی و بهداشتی اظهار داشت: در این جلسه با صدور 4 پروانه ساخت،1 پروانه بهره برداری کارخانه ترشیجات،3 پروانه بهره برداری انبار و سیلو و 3 پروانه مسئول فنی کارخانجات موادخوارکی،آرایشی و بهداشتی موافقت گردید.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در خصوص صدور مجوزهای ساخت گفت:صدور مجوزهای ساخت کارخانجات در زمینه های تولید نایلون های بهداشتی،کیسه فریزر،سفیدکننده و جرم گیر و بسته بندی حبوبات و ادویه می باشند که با ساخت این شرکت ها زمینه اشتغال برای جوانان منطقه فراهم می شود و از طرفی با رعایت نکات بهداشتی در خصوص ارتقاء کیفیت محصولات می توان زمینه صادرات به سایر کشورها را فراهم نمود.

در پایان دکتر سلمانپور در خصوص پروانه ساخت و بهره برداری توضیح داد:پروانه بهره برداری قبل از مراحل ساخت می باشد در این مرحله باید شرایط بهداشتی محیط طبق ضوابط اولیه بهداشتی وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گیرد و پس از تأییدیه های وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی پروانه ساخت صادر می گردد.

این کمیته با حضور معاون،مدیران و کارشناسان امور غذایی و آزمایشگاه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول،عضو هیئت علمی و معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و نماینده مسئولین فنی صنایع غذایی در روز سه شنبه 26 دیماه سال جاری در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار شد.

 ١٢:١٣ - 1396/10/30    /    شماره : ٦٧٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٧خروج