چاپ        ارسال به دوست

مدیر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

برای اولین بار در دزفول روغن زیتون تولید می شود

مدیر غذا و محصولات آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: در کمیسیون فنی صدور پروانه شرکت های صنایع غذایی با راه اندازی شرکت تولید روغن زیتون فرابکر در دزفول موافقت شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو،غلامرضا مهشاد،در حاشیه کمیسیون فنی صدور پروانه های بهداشتی اظهار داشت:در این کمیسیون فنی با راه اندازی 3 کارگاه تولیدی صنایع غذایی و 2 شرکت صنایع غذایی در شهرستان های دزفول و شوش موافقت شد.

 

وی افزود:این کارگاه های تولیدی شامل یک کارگاه عرقیات گیاهی با تولید بیش از 50 نوع عرق گیاهی،یک کارگاه تولید و بسته بندی ترشی و شوریجات با تولید بیش از هفت نوع ترشی و همچنین کارگاه تولید خمیر و شیره خرما می باشند.

 

مهندس مهشاد بیان داشت:در حوزه صنعتی، با راه اندازی شرکت تولید روغن زیتون فرابکر برای اولین بار در دزفول موافقت شد و در شهرستان شوش با افزایش خطوط تولید نبات و پودر شربتهای میوه ای یک واحد صنعتی نیز موافقت گردید.

این کمیسیون فنی با حضور دکتر سلمان پور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول و مدیر و کارشناسان مدیریت غذا و محصولات بهداشتی و آرایشی این معاونت در روز شنبه 18 آبان ماه 98 در دفتر معاونت برگزار شد.


 


٠٨:٢٦ - شنبه ٢ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٩٢٨٠    /    تعداد نمایش : ٤٣٥خروج