چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

از رانندگان تجلیل شد

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:بمناسبت گرامیداشت بیست و ششم آذرماه،روز ملی حمل و نقل و رانندگان،دکتر سلمانپور از رانندگان این معاونت تقدیر کرد.

 

به گزارش خبرنگار ایفدانا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت:برپایی چنین مراسمات، بهانه ای برای تجلیل از پرسنل و همکارانی است که در ساختار سازمانی کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.

 

مهندس زمانی راد بیان کرد:این رانندگان با توجه به اینکه هیچگونه رابطه استخدامی با دانشگاه علوم پزشکی دزفول ندارند ولی علاوه بر انجام امورات محوله در تمامی مناسبت های ملی و مذهبی و همچنین برپائی نمایشگاههای تخصصی معاونت نهایت همکاری و همیاری را دارند.

 

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو در خصوص هدف نامگذاری این روز بیان داشت:26 آذر ماه سال ۱۳۶۲،در حدود ۱۰۰ فروند کشتی منتظر تخلیه بار در بندرهای ایران بودند که پس از صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) کامیون‌ها و تریلی‌های زیادی از سرتاسر کشور برای تخلیه بار به آن بنادر اعزام شدند.

 

وی افزود: در سال ۱۳۷۶ به پیشنهاد وزارت راه و ترابری، روز ۲۶ آذرماه به عنوان روز ملی حمل و نقل و رانندگان جهت تجلیل از این قشر زخمتکش نامگذاری شد.

 

در پایان،دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو با اعطای هدایایی از رانندگان متعهد و با اخلاق این معاونت، آقایان حمید بالنده و غلامرضا نورآبادی تجلیل بعمل آورد.

 

مراسم تجلیل با حضور معاون،مدیران و کلیه پرسنل معاونت غذا و دارو و همچنین رانندگان استیجاری این معاونت در روز چهارشنبه چهارم دیماه 98 در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار شد.


 


١٤:٠٦ - چهارشنبه ٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٩٤٢٧    /    تعداد نمایش : ٢٩٨خروج