چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول:

جلسه هم اندیشی کارکنان معاونت غذا و دارو برگزار شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:جلسه هم اندیشی و همفکری با حضور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول و کلیه پرسنل این معاونت برگزار شد.

 

به گزارشروابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت:یکی از اهداف برگزاری این نوع جلسات ارائه پیشنهادات و نظرات سازنده در خصوص پیشبرد اهداف سازمانی و ارتقای سطح کیفی خدمات و رضایت مندی مشتریان می باشد.

 

در ادامه دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این جلسه بیان داشت: پرسنل هر سازمان سرمایه های عظیم و غیر قابل انکار می باشند و برخی از مدیران که به این سرمایه گرانبها با دید هزینه می نگرند سخت در اشتباه هستند.

 

وی افزود:توجه به نیازهای منطقی و اساسی کارکنان، از اصول و فنون مدیریت صحیح است که باعث رضایتمندی شغلی و راندمان کاری سازمان خواهد شد.

 

معاون غذا و دارو ضمن تأکید بر برگزاری این نوع نشست ها در آینده،خبر داد:بزودی نشست قطب چهارم معاونت های غذا و داروی جنوب غرب کشور در اهواز با حضور دکتر شانه ساز رئیس سازمان غذا و دارو برگزار خواهد شد.

 

در پایان دکتر سلمانپور طی حکمی رجبعلی نیسی از شاعران عاشورایی و پیشکسوت عرصه فرهنگ و ادب را بعنوان مسئول امور عمومی این معاونت منصوب کرد و از تلاش های چندین ساله محمد عالم زاده انصاری تقدیر و تشکر نمود.

 

این نشست صمیمی با حضور معاون،مدیران و کلیه پرسنل معاونت غذا و دارو به همراه صرف صبحانه در روز چهارشنبه چهارم دیماه 98 در سالن اجتماعات آفتاب این معاونت برگزار شد.

 


 


١٠:٠٠ - دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٩٤٢٩    /    تعداد نمایش : ١٨٦خروج