چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در آستانه روز پرستار:

معاون غذا و دارو از پرستاران تجلیل کرد

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:در آستانه فرا رسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، دکتر سلمانپور از پرستاران این معاونت تجلیل کرد.

 

به گزارش  روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،اظهار داشت:در آستانه فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار،دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول با حضور در محل کار پرستاران این معاونت،از آنها تجلیل کرد. 

 

در ادامه دکتر سلمانپور ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب(س) بیان کرد:گرامیداشت ولادت این بزرگوار و روز پرستار،بهانه ای است تا از جامعه پرستاری برای ارائه خدمات ارزشمند و شبانه روزی آنها تقدیر و تشکر نمود و این قشر از جامعه را بیش از پیش مورد توجه قرار داد.

 

وی افزود:پرستاری شغل بسیار مقدس و حساس است و در فرایند درمان بیماران نقش بسزایی دارد.قدردانی از زحمات و تلاش های شبانه روزی آنان از وظایف شرعی و سازمانی می باشد.  

 

وی گفت:این روز را به کلیه پرستاران شاغل و بازنشسته حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون برای آنان و خانواده گرامیشان را از خداوند منان خواستاریم.

 

دکتر سلمانپور یادآور شد:زحمات کارکنانی که در دوران هشت سال دفاع مقدس قهرمانانه زیر موشک باران های رژیم بعثی عراق در شهر ایستاند تا فرشتگان نجات رزمندگان اسلام باشند و اسامی خود را در دفتر درخشان تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رسانند بر هیچ کس پوشیده نیست.برای آن عزیزانی که در قید حیات نیستند رحمت و غفران الهی را از خداوند متعال مسئلت داریم.

 

در پایان،دکتر داود سلمانپور معاون غذا و دارو به همراه مدیران این معاونت و همچنین دکتر مجدی نژاد از اعضای انجمن داروسازان شمال استان خوزستان در روز دوشنبه نهم دیماه 98 با اعطای یک شاخه گل و شیرینی از پرستاران این معاونت تجلیل شد.امسال یازدهم دیماه مصادف با ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار می باشد. 


١٢:٠١ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٩٤٤٢    /    تعداد نمایش : ٤٢٩خروج