صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در آستانه ایام نوروز:

داروخانه ها در تعطیلات نوروز افزایش می یابند

 معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد: برای تعطیلات نوروزی امسال داروخانه درمانگاه های حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در کنار داروخانه های شبانه روزی فعال و آماده ارائه خدمات می باشند.

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،داود سلمانپور،پیشاپیش سال نو را تبریک و اظهار داشت:با گسترش و شیوع کروناویروس پیش بینی می شود در تعطیلات نوروزی امسال نیاز مردم به لوازم بهداشتی و ایمنی در مقابل این میهمان ناخوانده افزایش یابد.

 

دکتر سلمانپور افزود:با مجوز رسمی سازمان غذا و دارو علاوه بر داروخانه های شبانه روزی، داروخانه درمانگاه های شهرستان دزفول،شوش و گتوند در ایام نوروز فعال می باشند.

وی افزود:بر اساس این ابلاغیه سایر داروخانه های روزانه می توانند در صورت تمایل در این ایام به مردم ارائه خدمت نمایند.

معاون غذا و داروی دزفول ضمن خبر این که مشکل ماسک شهرهای حوزه دانشگاه بزودی مرتفع می شود،ادامه داد:برای تأمین نیازهای داروئی بخصوص داروهای کمیاب برای بیماران خاص و همچنین ماسک و موادضدعفونی تمهیدات لازم اتخاذ شده است.

دکتر سلمان پور افزود:در صورت مشاهده هرگونه تخلف از داروخانه ها به امور دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در محل سابق بیمارستان افشار گزارش نموده و یا با شماره تلفن 42543597 تماس حاصل شود.

وی در خاتمه به شهروندان محترم یادآور شد:سامانه تلفنی 190 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگوئی به مشکلات دارویی،تداخلات دارویی و کمبودهای دارویی به هموطنان عزیز می باشد.


١٢:١٨ - 1398/12/28    /    شماره : ٩٨٣٩    /    تعداد نمایش : ١١٢خروج