صفحه اصلی > اخبار 


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در ایام نوروز:

پرسنل معاونت غذا و دارو آماده باش هستند

مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول خبر داد:کارشناسان معاونت غذا و دارو از 25 اسفندماه 98 تا 20 فروردین ماه 99 برای پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی مراکز در خصوص مبارزه با کروناویروس حضور دارند. 

به گزارش خبرنگار وب دا به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو،مسعود زمانی راد،ضمن تبریک سال نو اظهار داشت:بر اساس ابلاغیه رئیس سازمان غذا و دارو کلیه معاونت های غذا و داروی دانشگاه های علوم پزشکی کشور طبق جدول زمان بندی شده موظف شدند تا تعدادی از کارشناسان را از 25 اسفندماه 98 الی 20 فروردین ماه 99 حضور فیزیکی داشته باشند.

مهندس زمانی راد افزود:روزانه تعدادی از کارشناسان و مسئولین دارو،غذا،آزمایشگاه و پشتیانی این معاونت از ساعت 8 صبح تا 13 حضور فیزیکی دارند و تا ساعت 24 همان روز بطور غیرحضوری پاسخگو خواهند بود.

وی ادامه داد:این دستور به دنبال شیوع و گسترش کروناویروس و سایر حوادث غیرمترقبه در ایام نوروز جهت نظارت مؤثر و بهینه برای ارائه خدمات کالاهای حوزه سلامت محور صادر شده است.

وی افزود: بازرسان واحد نظارت بر موادغذایی،آشامیدنی و محصولات آرایشی و بهداشتی در این ایام بطور سرزده از شرکت های تحت پوشش حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول نظارت و بازدید میدانی بعمل می آورند.

وی همچنین افزود:آزمایشگاه کنترل کیفی صنایع غذایی در این ایام آماده انجام آزمایش از نمونه های ارسالی از مراجع قانونی می باشد.

در خاتمه مسئول روابط عمومی معاونت غذا و دارو تأکید کرد:در صورت مشاهده هرگونه تخلف داروخانه ها، عطاری ها و صنایع غذایی و محصولات بهداشتی و آرایشی به کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول در محل سابق بیمارستان افشار گزارش نموده و یا با شماره تلفن 42530720 تماس حاصل شود. 


١٢:٢٦ - 1399/01/01    /    شماره : ٩٨٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٢٠خروج